Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ići dole

Prvenstva i takmicenja Empty Prvenstva i takmicenja

Počalji  Admin Sub Maj 30, 2009 1:24 am

Prvenstvo Srbije u karateu za kadete i juniore 2009

Karate klub "Šotokan-bekob" iz Bezdana proteklog vikenda (16.5.2009) je bio uspešan učesnik prvenstva Srbije u karateu (za kadete i juniore) u WKC federaciji. U prisustvu 51 kluba iz cele Srbije i preko 400 takmičara naš klub je osvojio čak 5 odličja.

Muški tim je u borbi, u kadetskoj konkurenciji, u sastavu Vojislav Đekić, Filip Turk i Milorad Sunajko, osvojio treće mesto i bronzanu medalju u konkurenciji 16 veoma kvalitetnih ekipa.

Andrea Krušković (mlađa juniorka) je izgubila u borbi za najsjajnije odličje nakon tri kola pobeda. Branka Maljković je u istoj konkurenciji osvojila treće mesto.

Nikola Ž. Korać i Nikola M. Korać su u konkurenciji kadeta osvojili drugo, odnosno treće mesto.

Ukupan utisak koji je ostavila ekipa trenerskog tandema Dejana Kubatova i Cerovčević Vladimira je izuzetan kvalitet i srčanost koja je urodila plodom i našoj opštini donela nove medalje u ovom sportu.
Prvenstva i takmicenja Soto01b
________________________________________________________________________

26. april 2009.godine u Organizaciji Srpske Karate Unije održano je prvenstvo Srbije u Požarevcu.

Članovi Karate kluba "Šotokan-Bekob" i puleni trenera Dejana Kubatova bili su više nego uspešni na ovom takmičenju. Uroš Tošić je bio treći u konkurenciji od preko 30 takmičara, Aleksandra Hinić je za 0,1 poen izgubila srebrnu medalju, a Miloš Grijak, Nedeljko Cvijanović, Andrej Kiš, Turk Igor, Marković Stefan, Elez Luka i Rajačić Stefan bili su u jakoj konkurenciji među prvih pet u Srbiji.
"Ovo je još jedan dokaz o kvalitetu rada u našem klubu", izjavio je Dejan Kubatov, koji je bio i sudija na ovom takmičenju.
Prvenstva i takmicenja Prs01b
Turnir u karateu 2009

(28-29.3.2009), u organizaciji Srpske karate unije i Karate kluba "Enpi" iz Subotice, u Subotici je održan najveći međunarodni turnir u karateu u Evropi, sa prisustvom 14 evropskih država i 1534 takmičara iz preko 200 klubova.

Bezdanski KK "Šotokan Bekob", sa svojih 46 takmičara, bio je više nego uspešan učesnik na ovom turniru.
Osvojeno je 18 medalja i sa tim uspehom bezdanski klub spada među 15 najboljih ekipa na turniru. Osvajači medalja su: Piliši Davor, Jajić Damjan, Krušković Anabela, Terzić Teodora, Varga Aleksandar, Kiš Andrej, Banai Boris, Cvjetićanin Sara, Orlović Luka, Ljubobratović Aleksandra, Sara Milošević, Korać Tamara, Turk Igor, Čortan Relja, Danijel Banić, Jelena Praštalo, Lazendić Dušan, a najbolja iz naših redova ovaj put je bila Aleksandra Hinić, koja je u konkurenciji od 57 devojčica iz velikog broja klubova osvojila zlatnu medalju. Trener Dejan Kubatov je bio i sudija na turniru.